loading
  + (371) 27790577 lv ru   Palīdzība   e-Pasts   Admin

Pārejot no cita hostinga pirmie
6 mēneši bez
maksas

Mūsu klientu darbi

Jūsu ieguvumi no FreeBSD hostinga


DirectAdmin WEB PANELIS

DirectAdmin pati ātrākā no visām vadības sistēmām. Stabilākais kontroles vadības panelis, kas nodrošina vieglu un ērtu epasta kontu izveidi. DirectAdmin plašas mājas lapu kontu konfigurēšanas iespējas.

DirectAdmin ir projektēts jūsu sistēmas galīgajiem lietotājiem un ļauj tiem vadīt visu, sākot ar elektroniskā pasta akkauntu pievienošanas/dzēšanas līdz MySQL datu bāzes pārvaldei. netEMA var sniegt licenci neierobežotajam domēnu skaitam, kas dos Jums un Jūsu klientiem iespēju ātri, operatīvi un viegli uzstādīt un izmantot Jūsu domēnus (mājaslapas) bez jebkādiem ierobežojumiem.

Lielākais datu centrs NAC izmanto paneli Directadmin, uzstādāmu pēc noklusējuma Unix serveriem. Vadības panelim ir intuitīvi saprotams interfeiss, kas ir viegls izmantošanā un ļauj mūsu klientiem viegli strādāt ar saviem saitiem. 

Iespējas:

Darbs ar pastu. Pasta kontu, pārsūtīšanu, autoatbildētāju, izsūtīšanas lapu, filtru izveidošana un pārvaldīšana.

Darbs ar FTP kontiem. Var izveidot kontus ar pieejas iespejam tikai pie noteiktas direktorijas vai domēna.

Darbs ar DNS. Var radīt un pārvaldīt ierakstus, pārvaldīt MX ierakstu.

Konta statistika. Var pārskatīt konta statistiku, aizņemamo vietu, izmantojamu trafiku, izmantojamās iespējas. Pieejami Apache logi un Apache kļūdas. Kā arī Webalizer www-statistika.

FrontPage paplašinājumi. Uz saita Jūs tos varat ieslēgt vai izslēgt.

Subdomeni (Apakšdomeni). Var izveidot un pārvaldīt subdomenus. Kā arī pārskatīt subdomenu izmantošanas statistiku.

Failu menedžeris. Jūs varat pārvaldīt un pārskatīt konta failu sistēmu caur www -interfeisu.

MySQL bāzes. Jūs varat izveidot datu bāzes un pārvaldīt tās. Tāpat ir realizēta pārvaldes iespēja BD bāzu lietotājiem.

Konta rezerves kopēšana. Ērts utilits konta saglabāšanai-atjaunošanai, arī saglabāšanai uz mājas datora.

......

Visi Notikumi
99.99% UPTIME

Mājas lapas uptime definē % kā noteiktu laika periodu. Ja hostinga kompānija apgalvo, ka viņiem ir 99% uptime, tas nozīmē, ka 1% ir laiks, kad hostings nestrādā. Nedēļā tas būs 1 stunda 40 minūtes un 48 sekundes.Augsta datu pieejamība un funkcionalitāte ir mūsu glavenie darbības virzieni. Serveru nepārtrauktu pieejamību nodrošina jaunākās mākoņtehnoloģijas un datu centra pieslēgumi.

......

Visi Notikumi
REZERVES KOPIJAS

Cloud - Backup kā pakalpojums, ir izdevīgs piedāvājums rezerves datu glabāšanai drošā glabātuvē, bez nepieciešamības veikt investīcijas datu uzglabāšanas sistēmās un Backup programmatūras licencēs. Rezerves kopijas tiek veidotas katru dienu, izmantojot R1Soft datu rezerves kopiju sistēmu.

......

Visi Notikumi
NS serveru adreses

NS serveru adresesLai mājas lapa tiktu piesaistīta pie mūsu servera nepieciešams norādīt NS ierakstus.Primārā servera vārds: ns1.ema.lvPrimārā servera IP adrese: 213.21.215.187Sekundārā servera vārds: ns2.ema.lvSekundārā servera IP adrese: 213.21.225.55

......

Visi Notikumi


Jaunumi
Radot tīmekļa vietni
2018-11-15 12:52:19

Daži īpašnieki plāno izplatīt informāciju, sākot ar ienākumiem internetā un beidzot ar elites nekustamajiel īpašumiem. Tādām vietnēm nav īpašu tēmu un, kā likums, nevar iziet uz profesionālo līmeni. Lietotāji reti uzticas šādiem projektiem. Tas viss noved pie zemākiem ienākumiem no šīs vietnes. Mums ir jāsaprot, ka labus ienākumus rada resursi ar noteiktu tēmu, kur jūs atradīsiet noderīgu un unikālu informāciju. Tēmatiskās mājas lapas vienmēr ir bijuši un būs interesanti lietotājiem. Tieši uz šādiem resursiem var atrast konkrētu, detalizētu informāciju, lai atrisinātu savu problēmu. Uz visādas informācijas vietām var noķert tikai mazus fragmentus no vajadzīgās tēmas. Līdz šim, lietotājs meklē vietu ar profesionālu un kvalitatīvu saturu. Vietnes ar multiplo virzienu reizēm pastāv dēļ konteksta un citām maksas reklāmām. Dēļ reklāmas apmeklētāji nāk, bet tikai daži no viņiem paliek. Jebkuras reklāmas kampaņas mērķis ir - atrast pastāvīgus lasītājus, ne tikai lai piesaistītu vairāk lietotāju. Tematiskiem saitiem vieglāk uzturēt lasītāju interesi tā saturu regulāri atjauninot. Daudz vieglāk izveidot uzticības gaisotni forumā vai komentāru sadaļā un vērtējumos, jo lietotāji tiks apvienoti risināmos jautājumos par vienu tēmu. Šī taktika palīdzēs uzturēt lasītājus uz vietas, bet arī palielinās to skaitu, un tādējādi palielinās savus ienākumus. , daži īpašnieki plāno izplatīt informāciju, sākot ar ienākumiem internetā un beidzot ar elites nekustamajiel īpašumiem. Tādām vietnēm nav īpašu tēmu un, kā likums, nevar iziet uz profesionālo līmeni. Lietotāji reti uzticas šādiem projektiem. Tas viss noved pie zemākiem ienākumiem no šīs vietnes. Mums ir jāsaprot, ka labus ienākumus rada resursi ar noteiktu tēmu, kur jūs atradīsiet noderīgu un unikālu informāciju. Tēmatiskās mājas lapas vienmēr ir bijuši un būs interesanti lietotājiem. Tieši uz šādiem resursiem var atrast konkrētu, detalizētu informāciju, lai atrisinātu savu problēmu. Uz visādas informācijas vietām var noķert tikai mazus fragmentus no vajadzīgās tēmas. Līdz šim, lietotājs meklē vietu ar profesionālu un kvalitatīvu saturu. Vietnes ar multiplo virzienu reizēm pastāv dēļ konteksta un citām maksas reklāmām. Dēļ reklāmas apmeklētāji nāk, bet tikai daži no viņiem paliek. Jebkuras reklāmas kampaņas mērķis ir - atrast pastāvīgus lasītājus, ne tikai lai piesaistītu vairāk lietotāju. Tematiskiem saitiem vieglāk uzturēt lasītāju interesi tā saturu regulāri atjauninot. Daudz vieglāk izveidot uzticības gaisotni forumā vai komentāru sadaļā un vērtējumos, jo lietotāji tiks apvienoti risināmos jautājumos par vienu tēmu. Šī taktika palīdzēs uzturēt lasītājus uz vietas, bet arī palielinās to skaitu, un tādējādi palielinās savus ienākumus.

Visi Jaunumi

Domain Search:

Domēna vārda izvēle


Laukā ierakstiet interesējošo domena nosaukumu
http://www. search